Kosmetické studio Ostrava - kosmetika, permanentní make up, prodlužování řas, biostimulační laser

 

úvodní

kosmetika

permanentní make up

biostimulační laser

prodlužování řas

pedikůra

kontakt

horní

permanentní make up

Permanentní make-up prošel v ČR dlouholetým vývojem. Provádí se u nás od roku 1991. Já pracuji s permanentním make-up od roku 1993. Mám to štěstí být tudíž u celého vývoje, jak technologie aplikace, tak vývoje barev pigmentů, které jsou kvalitou a barevnými odstíny nesrovnatelné se začátky.

U permanentního make-upu je velmi důležitá první konzultace daného úkonu. Podrobný rozbor tvaru. Důkladný popis, jak aplikace probíhá. Taktéž volba barevného odstínu je samozřejmostí.

Mýtus: Při vpravování pigmentů se nepoškozuje chloupek u obočí ani řas, jelikož pigment se vpravuje pouze do hloubky 0,1 - 0,4 mm. Permanentní make-up se nedělá krvavou cestou. Pro informaci u tetování je hloubka vpichu 1,2 -1,4 mm a více.

 • OBOČÍ
  Po nanesení anestetika provedeme předkreslení tvaru event. Lehké korigování tvaru obočí, doplnění prázdných míst, protažení, zvednutí obočí. Vše je naprosto individuální a šité na míru každé klientce. Ve výsledku kladu velký důraz na přirozený výraz a vždy vycházím z přirozeného tvaru obočí, které dokresluje výraz tváře a nemělo by se stát dominantou při pohledu ba celkový dojem obličeje, Touto konzultací se i Vy stáváte spolutvůrci permanentního make-upu obočí.

 • OČI
  Oční ,,linka‘‘ není linka v právem slova smyslu, jen jemně , ale výrazně kopíruje horní linii řas, je slušivá prozáří každé oko. Spodní ,,linka‘‘ je citlivě vytečkovaná. Obojí linky působí spíš, jako zhuštěné kořínky řas. Výsledkem je projasněný výraz očí a čistá přesná práce. Vhodné taky pro citlivé oči a pro oči alergické na líčidla.

 • RTY
  Vhodným odstínem pigmentu lze oživit ztrácející se přirozené kontury rtů, mírné korekce povislých ústních koutků, minimální zvětšení a jiné nerovnosti. Rty získají svěží vzhled. Stačí pak jen nalíčit lehce tónovaným nebo bezbarvým leskem.
Ceny permanentního make-upu - Ceník platný od 1.1.2022
 • Obočí (korekce 350 Kč) 2450 Kč
 • Oční linka - horní víčko (korekce zdarma) 2050 Kč
 • Oční linka - dolní víčko (korekce zdarma) 2050 Kč
 • Kontura rtů (korekce 650 Kč) 3550 Kč

Nově v roce 2012

Dopřejte si vysokou kvalitu provedení permanentního make-upu s novými technologiemi míchání barev za bezkonkurenční ceny!

Permanentní make-up nově také v Hlučíně

Studio Scharllotte, Na Valech 2 (u autobusového nádraží)

Ceník:Horní linka2050 Kč
Dolní linka2050 Kč
Obočí2450 Kč (korekce 350 Kč)
Rty3550 Kč (korekce 650 Kč)

Propracovaná technologieDůkladná konzultace
Kvalitní a šetrné provedeníBezbolestná aplikace
dolní
Copyright © Studio Opachová. Všechna práva vyhrazena.